Od naszych początków w 1958 roku jako firma zajmująca się tłoczeniem, DYMO® stało się liderem w branży etykietowania, o globalnym zasięgu i odpowiedzialności. Ta odpowiedzialność ma ogromne znaczenie dla DYMO® i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie zwiększyć Państwa wydajność, jednocześnie inwestując w zrównoważony rozwój – z każdą drukowaną etykietą.

Za realizację tej inicjatywy w DYMO® odpowiada dedykowany zespół, który dba o to, by firma każdego dnia stawała się bardziej zrównoważoną, nie tylko poprzez nasze produkty i opakowania, ale także poprzez procesy produkcyjne i transportowe, a także nasze obowiązki społeczne i w zakresie ochrony środowiska.

NASZE ZOBOWIĄZANIE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

CO ROBIMY

1Fabryka Sint-Niklaas, Belgia, Europa (etykiety LabelWriterTM na rynek amerykański są produkowane w Mexicali w Meksyku) | Etykiety Standard 2D1®, etykiety D1® Durables, wszystkie etykiety Letratag™, etykiety Embossing z tworzywa sztucznego, etykiety Rhino, etykiety XTL, Durables LabelWriter® | 3Badanie przeprowadzone przez A Greener Refill™ LLC. | Seria produktów 4DYMO® LabelWriter™, LetraTag™, LabelManager™, Embossing™ | 5Zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami działu energetycznego (DOE), baterie DYMO® zużywają minimalną ilość energii lub nie zużywają jej w ogóle, gdy produkt jest w stanie gotowości | Dotyczy 6LetraTag i Embossing